Rádio Slovensko - Juniori na linke

Spoločnosť

Rádio Slovensko - Juniori na linke

29. 05. 2019 11:30

Pre niektorých je nový deň postrachom, iní sa naň tešia!

„Čo ťa dnes čaká?“ To je otázka, ktorú nášmu poslucháčskemu dorastu každé pracovné ráno položia Ivana Ilgová a Roman Bomboš. A môže to byť aj vaša ratolesť, kto sa stane ich respondentom. Nezáleží na tom či je škôlkárom alebo žiakom základnej školy. Stačí, aby bol váš potomok trošku zhovorčivý a môže sa stať hviezdou nášho ranného vysielania.

Ak chcete, aby sa vaše dieťa stalo súčasťou nášho vysielania a relácie Dobré ráno, Slovensko s Romanom Bombošom a Ivanou Ilgovou zaregistrujte ho prostredníctvom formulára na konci tohto článku.

Vo formulári uveďte vaše meno, telefonický a mailový kontakt.

Do odpovede napíšte meno a vek vášho dieťaťa - budúcej rozhlasovej hviezdy. Aké sú jeho záujmy, čo ho baví, prípadne v čom vyniká.

Uprednosťnujeme komunikatívne deti a vyhradzujeme si právo výberu detských respondentov.
Pokiaľ vaše dieť vyberieme, zavoláme vám a dohodneme ďalšie podrobnosti. No a potom si už môžete vychutnať vašu ratolesť priamo v éteri. Rozhovor odznie naživo pre pol ôsmou v rannom vysielaní Rádia Slovensko.Foto: yarruta/123rf.com
Prihlášku sa nepodarilo odoslať keďže niektoré údaje ste nevyplnili správne. Prosím skontrolujte červeno vyznačené polia.

* = povinné údaje

Živé vysielanie
??:??