Príbeh na týždeň - Dianie na MS v hokeji

Relácie

Príbeh na týždeň - Dianie na MS v hokeji

17. 05. 2019 13:00

Hokejový šampionát na Slovensku má za sebou prvý víkend. V akcii bolo všetkých šestnásť tímov. Potešili nás výkony našich chlapcov a organizátorov zas zaplnené štadióny. Do Bratislavy a Košíc prišli tisícky fanúšikov. Tí, ktorí sa nedostali na štadión, sledovali hokej vo fanzóne. Bola sa tam pozrieť aj Svetlana Barátová.  

Príbeh na týždeň - Dianie na MS v hokeji I. časť
Stiahnuť audio súbor

Na hokejovom šampionáte bola tretíkrát vypredaná košická Steel aréna a aj zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave. Včera (13. 5.) boli v akcii naši a tiež susedia z Česka. Za štyri dni navštívilo majstrovstvá takmer 150-tisíc fanúšikov. Atmosféra v obidvoch halách je vynikajúca. Presvedčila sa o tom aj Svetlana Barátová. 

Príbeh na týždeň - Dianie na MS v hokeji 2. časť
Stiahnuť audio súbor

Na hokejovom šampionáte budú dnes opäť v akcii aj naši - večer o 20:15 ich čaká Nemecko. Uvidíme ako sa chlapci spamätali z kanadského gólu necelé dve sekundy pred koncom, ktorý nás obral o cenné body. Okrem našich hráčov budú v akcii aj  - žlté kuriatka. Komu patrí toto netradičné pomenovanie zistila Svetlana Barátová.

Príbeh na týždeň - Dianie na MS v hokeji 3. časť
Stiahnuť audio súbor

Na hokejovom šampionáte dnes naši nehrajú, po včerajšej tesnej prehre s Nemeckom majú voľný deň.  Program na obidvoch štadiónoch - v Bratislave aj v Košiciach sa začína popoludní po 16.00 a haly sa už teraz pripravujú na nápor fanúšikov. Svetlana Barátová sa v dnešnom príbehu pozrela na to, ako sa veľký štadión upratuje po celodennej zápasovej zaberačke. 

Príbeh na týždeň - Dianie na MS v hokeji 4. časť
Stiahnuť audio súbor

Už týždeň žije Slovensko hokejovým šampionátom. Do majstrovstiev vstúpili naši reprezentanti famózne, keď vyhrali nad Spojenými štátmi americkými. Potom prišli tri prehry, dnes popoludní si chcú chlapci napraviť chuť v súboji s Francúzskom.  Hokej prilákal do Košíc a Bratislavy nielen tisícky fanúšikov, ale aj osobností. A práve o nich  bude dnešný príbeh so Svetlanu Barátovou.

Príbeh na týždeň - Dianie na MS v hokeji 5. časť
Stiahnuť audio súbor

Autorka: Svetlana Barátová; Ilustr. foto: TASR

Živé vysielanie
??:??