Novinky v stavebníctve

Seriál týždňa

Novinky v stavebníctve

21. 04. 2017 08:28

Stavba rodinného domu, či rekonštrukcia bytu je investícia často na celý život. Pri výbere vhodného stavebného materiálu je teda dobré poradiť sa odborníkmi - nové možnosti sa totiž na nás sypú z každej strany. Na koho sa obrátiť povie Tomáš Gerši.

1. časť
Stiahnuť audio súbor

Tento týždeň sa venujeme novinkám pri stavbe domu, či rekonštrukcii bytu - včera sme načali tému tepelných izolácií, dnes v nej budeme pokračovať

2. časť
Stiahnuť audio súbor

Hovorí sa, že všetko bolo už vymyslené. Napriek tomu, aj klasické stavebné postupy a materiály sa neustále inovujú a nie je ľahké všetky novinky odsledovať. Aspoň zopár z nich v našom seriáli predstavuje Tomáš Gerši. Dnes je na programe strecha. Veľmi dôležitá vec, hlavne v takomto nevľúdnom počasí.

3. časť
Stiahnuť audio súbor

V rámci tohto týždňového seriálu o novinkách v stavebníctve máme už základ domu postavený. Dnes sa zameriame na jeho interiér. Aj tam je totiž k dispozícií zopár inovácií. Začíname rovno od podlahy:

4. časť
Stiahnuť audio súbor

Ochladzovanie, odstránenie vlhkosti, šetrenie energií - inšpirácia pre nás na ďalšie podobné seriály. Ale ten najbližší sa bude týkať výletov, piknikov, turistiky. Reč bude o našich zlozvykoch, ktoré škodia prírode i nám všetkým. Počúvajte od pondelka.

Autor: Tomáš Gerši; Ilustr. foto: tschoenmeyer

Živé vysielanie
??:??