Blogovanie

Seriál týždňa

Blogovanie

19. 10. 2018 08:16

Napíšete článok a zavesíte ho na internet. Ste bloger. Pridáte obraz a akciu. Ste vloger, či youtuber. Dnes môže informovať ktokoľvek o čomkoľvek. Písanie, vlogovanie či youtubovanie využívajú mamičky na materskej, cestovatelia, ale aj dôchodcovia. Blogovať môžete aj vy. A čo by ste mali spraviť ako prvé? Tomášovi Geršimu to povedala Jana Malaga z Asociácie blogerov. 

Blogovanie - 1. časť
Stiahnuť audio súbor

Kto nič nerobí, nič nepokazí. Asi každý bloger by vedel rozprávať o svojich začiatočníckych chybách a práve na nich sa učí najlepšie. Ak aj vy začínate s blogovaním, Tomáš Gerši Vám poradí, čomu sa máte vyhnúť.

Blogovanie - 2. časť
Stiahnuť audio súbor

Názov blogu už máme, dnes si povieme o čom písať a kde hľadať témy. Na internete nájdeme asi všetko, no stále sa dá s niečím prekvapiť. Tomášovi Geršimu sa zdôverila blogerka roka Nikoleta Vujisicová.

Blogovanie - 3. časť
Stiahnuť audio súbor

Založiť blog nie je ťažké, no plniť ho pravidelne kvalitným obsahom je už iná káva. Dokonalý recept na písanie zrejme neexistuje, Tomáš Gerši ale pozbieral zopár rád od skúsených blogerov.

Blogovanie - 4. časť
Stiahnuť audio súbor

Známou pravdou je, že je ľahšie začať ako dokončiť či pokračovať. To platí aj pre blogerov. Stále hľadanie tém a písanie zaberie veľa času. Aj preto mnohí blogeri po sľubnom úvode rýchlo zhasnú. Tomášovi Geršimu to potvrdila aj Jana Malaga z asociácie blogerov.

Blogovanie - 5. časť
Stiahnuť audio súbor

Autor: Tomáš Gerši; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie
??:??