Cvičenie pre tých, ktorí nemajú čas

Seriál týždňa

Cvičenie pre tých, ktorí nemajú čas

06. 09. 2019 08:16

Tento týždeň náš seriál venujeme tým, ktorí na cvičenie nemajú čas, alebo sa na to vyhovárajú. Lenže hýbať sa je dôležité a dokonca veľmi. Téma pre Lenku Dzobovú: 

Cvičenie pre tých, ktorí nemajú čas 1
Stiahnuť audio súbor

Už sme hovorili o tom, že na intenzívny šport niekde vo fitcentre nemusí mať čas každý, ale na pohyb by sme si ho mali nájsť všetci. Ako a kde sa teda hýbať? Pre večne zaneprázdnených hľadáme odpovede s Lenkou Dzobovou a ako prvé sme vymenili elegantné lodičky za tenisky. Prečo?

Cvičenie pre tých, ktorí nemajú čas 2
Stiahnuť audio súbor

Tento týždeň sa spolu s nami môžu hýbať aj tí, ktorí na cvičenie nemajú čas (alebo sa na to vyhovárajú). Navrhli sme už rýchlu chôdzu, aj chôdzu po schodoch. Dnes pokračujeme v domácom prostredí. Lenka Dzobová zozbierala zopár tipov z kategórie  "tu a teraz chcem pre seba niečo urobiť":

Cvičenie pre tých, ktorí nemajú čas 3
Stiahnuť audio súbor

Nemáte na cvičenie čas? Vraj je to len pohodlná výhovorka a preto my tento týždeň hľadáme tie najjednoduchšie spôsoby zdravého pohybu, ktoré sa dajú robiť s minimom námahy a času. Dnes sa Lenka Dzobová zamerala na starostlivých rodičov. Tí často všetok svoj voľný čas venujú deťom. Tak kde ho násť a nekradnúť?

Cvičenie pre tých, ktorí nemajú čas 4
Stiahnuť audio súbor

Celý týždeň ponúkame inšpiráciu pre tých, ktorí tvrdia, že na pohyb nemajú čas. Lebo práca, lebo deti, lebo domácnosť... dôvod sa vždy nájde. A tak sa Lenka Dzobová pozrela bližšie na pohyb náš každodenný a tým je chôdza. Ale pozor!

Cvičenie pre tých, ktorí nemajú čas 5
Stiahnuť audio súborAutorka: Lenka Dzobová; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie
??:??