Kontakty - avízo

Spoločnosť

Kontakty - avízo

17. 06. 2019 12:00

Reláciu Kontaky vysielame počas pracovného týždňa, od pondelka do štvrtka o 20:05. Svojimi otázkami a názormi sa môžete do diskusie zapojiť aj vy. Stačí napísať na adresu slovensko@rtvs.sk alebo nás kontaktovať prostredníctvom Facebooku Rádia Slovensko.

Témy najbližších relácií:


PONDELOK: Ženy na vysokých postoch a v politike – prečo je ich stále málo?

Slovensko má prvú prezidentku, Zuzanu Čaputovú  inaugurovali cez víkend. Pondelkové Kontakty aj preto venujeme úspešným ženám. Ako im spoločnosť vychádza v ústrety? Prečo je stále na vysokých postoch, či v politike málo žien? Svojich hostiek sa spýta Eva Sládková.

UTOROK: Lovci búrok: hazardéri so zdravím alebo meteorológovia v teréne?

Na Slovensku  sa v posledných rokoch začína formovať komunita lovcov búrok – títo nadšenci za hromami a bleskami aktívne jazdia a zaznamenávajú ich priebeh. Sú to hazardéri so zdravím alebo meteorológovia v teréne?  Počúvajte dnešné  Kontakty s Petrou Strižkovou.

STREDA: Cestovanie autom do zahraničia na dovolenku, rady, tipy...

Chystáte sa v lete na dovolenku do zahraničia autom?  Ako si môžete cestu naplánovať? Na čo si dať pozor, akých chýb sa vyvarovať?  Poznáte rozdiely v dopravných predpisoch?  Ako a kde hľadať pomoc? Aj na tieto otázky odpovie Ľuboš Kasala v diskusných Kontaktoch v Rádiu Slovensko v stredu po dvadsiatej hodine.

STVRTOK: Po stopách veľkomoravskej sakrálnej architektúry

Vydajte sa spolu s nami po stopách veľkomoravskej sakrálnej architektúry na našom území. Akí boli Slovania stavitelia a čo po sebe zanechali? Po miestach spojených s históriou budeme putovať v Kontaktoch s Lenkou Dzobovou.


Foto: Pixabay

Živé vysielanie
??:??