Naši a svetoví: Ester Wiesnerová, speváčka, skladateľka a pedagogička

Ľudia

Naši a svetoví: Ester Wiesnerová, speváčka, skladateľka a pedagogička

24. 02. 2018 20:25

Kto stihol vlani v lete aspoň jeden z koncertov džezovej speváčky Ester Wiesnerovej, tak bude s nami súhlasiť, že je to mimoriadne atraktívna mladá žena. Absolventka džezovej kompozície a spevu na prestížnej Berklee College of Musice v Bostone sa na javisku cíti ako ryba vo vode  a svoju pozitívnu energiu dokáže nielen počas koncertu, ale aj  pri osobnom  stretnutí rozdávať plným priehrštím. Zistila to pri nedávnom osobnom stretnutí aj Ľubica Hargašová. 

1. časť
Stiahnuť audio súbor

Speváčku, skladateľku a  pedagogičku  Ester Wiesnerovú,  absolventku džezovej kompozície a spevu na Berklee College of Musice v Bostone  dokonca svetový magazín o úspechu, biznise a bohatstve zaradil do rebríčka „ 30 pod 30 “ , to znamená, že  Ester sa dostala medzi 30 najúspešnejších Slovákov pod  30 rokov,  ktorí sa presadili vo svete. A pritom Ľubici Hargašovej prezradila aj to, že svoju budúcnosť veľmi nespája s Amerikou.

2. časť
Stiahnuť audio súbor

To  by bolo úžasné, keby sa  speváčke, skladateľke a  pedagogičke  Ester Wiesnerovej  splnil sen a otvorila by džezovú školu v Bratislave, podobnú tej americkej. Nechceme predbiehať, ale ak sa Ester do niečoho pustí, cieľ je na blízku.

Autorka: Ľubica Hargašová; Foto: archív EW

Živé vysielanie
??:??