Pre rybárov

Seriál týždňa

Pre rybárov

31. 05. 2019 08:16

Sezóna sa rozbieha a rybári aj so svojím náradím lemujú brehy našich riek a jazier. Je to skvelý relax. Okolo vás je ticho, príroda a pred vami, kdesi v tej vode, pláva zlatá rybka. Ak ju ulovíte, získate tri dary - zvíťazíte v pradávnom loveckom súboji, žena vás doma pochváli za poživeň... alebo po čestnom boji udatnému súperovi darujete život. Tak poďme k vode. Starých harcovníkov i nováčikov pozýva Blažena Bóoczová. 

Pre rybárov - 1. časť

V seriáli na tento týždeň vás pozývame na rybačku. Včera sme si vybavili preukaz a lovný lístok, dnes ideme dať dohromady základnú výbavu. V obchodoch s rybárskymi potrebami zväčša nájdete odborníkov - za jedným z nich sa vybrala Blažena Bóoczová.

Pre rybárov - 2. časť

Vonku opäť spŕchlo, ale skúsení rybári sa vody neboja. Brehy riek a jazier lemujú v každom počasí - a my sa ich dnes budeme pýtať na techniku lovu. Aj dnešný diel seriálu o dobrej rybačke pripravila Blažena Bóoczová.

Pre rybárov - 3. časť

Máme už rybársky preukaz, lovný lístok, výbavu - včera sme precvičili aj základné rybárske techniky. Dnes náš rýchlokurz pokračuje povinnosťami rybára. Napríklad počas aktuálnej pstruhovej sezóny. Pokračuje Blažena Bóoczová.

Pre rybárov - 4. časť

Rybačka nie je len o chytaní rýb a súťažení - to vám povedia mnohí skúsení rybári. Ako sa ale stať skúseným a zodpovedným rybárom? Aj o tom bude dnešný posledný diel seriálu s Blaženou Bóoczovou.

Pre rybárov - 5. časťAutorka: Blažena Bóoczová; Ilustr. foto: Pixabay

Živé vysielanie
??:??