Zrkadlite sa s Rádiom Slovensko

Zrkadlite sa s Rádiom Slovensko

Chcete vyhrať poukážky na nákup kníh? Počúvajte náš magazín Zrkadlenie a zúčastnite sa vedomostnej súťaže z oblasti slovenského umenia a kultúry.

Kultúrny magazín Zrkadlenie, vysielame každú štvrtú sobotu od 22.20 do 24.00.

Ako na to?

V úvode každej relácie bude moderátorom vyhlásená súťažná otázka.

Vašou úlohou bude zaslať nám správnu odpoveď prostredníctvom e-mailu na adresu zrkadlenie@rtvs.sk. V texte mailu uvediete správnu odpoveď a vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa a telefónne číslo).

Alebo môžete správnu odpoveď na súťažnú otázku poslať aj formou SMS na číslo 7773 v tvare Zrkadlenie(medzera)správna odpoveď a vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa a telefónne číslo). Cena spätnej SMS je spoplatnená sumou 0,20 Eur (slovom dvadsať eurocentov).

SMS správy a emaily je možné posielať nepretržite po vyhlásení súťažnej otázky, až do nasledujúcej relácie. Po odoslaní emailu alebo SMS so správnou odpoveďou budete automaticky zaradený do súťaže. (Počet zaslaných e-mailov a SMS od jednotlivého súťažiaceho je obmedzený na jeden.)

Správna odpoveď, mená troch náhodne vyžrebovaných výhercov a miesto, odkiaľ pochádzajú, budú oznámené v úvode nasledujúcej relácie. Výhercovia budú kontaktovaní telefonicky.

Cenou sú poukážky na nákup tovaru v sieti Panta Rhei v hodnote 20 Eur pre každého výhercu.

Súťaž prebieha do 31.1.2022

Štatút súťaže (PDF, 95kB)
Foto: TASR