Tour de France 2022
Tour de France 2022

Joži a Pali na cestách – po Ázii vlakom, na motorkách a stopom

Ako zvyčajne v sobotu o takomto čase aj dnes sa vyberieme do sveta – tentoraz to však nebude rozprávanie o krajine, ale skôr o zážitkoch z cestovania. Jozef Kmeť a Pavol Sivý putovali po 4 ázijských krajinách a využili na to rôzne spôsoby aj dopravné prostriedky. Začínali v Indii, po ktorej sa chceli presúvať na motorkách. Ich kúpa im však v hlavnom meste Dillí nevyšla. Dôvod prezradili Eve Vasilovej:

Joži a Pali na cestách - 1 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Joži a Pali na cestách – to je cestovateľský projekt Jozefa Kmeťa a Pavla Sivého, ktorí sa rozhodli spoznávať svet na vlastnú päsť. Svoje zážitky nakrúcajú a potom zverejňujú na internete. Dnes nám rozprávajú o tom, ako 3 mesiace cestovali po 4 ázijských krajinách a Evu Vasilovú zaujímalo, ako to riešili s výmenou peňazí:

Joži a Pali na cestách - 2 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


India, Kambodža, Vietnam a Čína – o svojej ceste po týchto krajinách nám rozprávajú Jozef Kmeť a Pavol Sivý – dvojica kamarátov z Prievidze, ktorí si hovoria Joži a Pali na cestách. Počas troch mesiacov v Ázii mali šťastie na mnohé unikátne zážitky a medzi ne patrí napríklad indická svadba. Viac aj o tom povedali Eve Vasilovej:

Joži a Pali na cestách - 3 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.Autorka: Eva Vasilová; Foto: Joži a Pali

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame