O móde

O móde

Odevné továrne vyrobia aj 12 košieľ za hodinu - či sú i kvalitné, o tom by sme mohli ešte dlho diskutovať. Niektorým kupujúcim je to ale jedno, hlavne, že cena je nízka. V tohto týždňovom seriáli nás bude zaujímať móda a oblečenie. Ľubomíra Goljerová chcela najskôr vedieť, čím sa pri jeho nákupe riadite vy?

O móde 1 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Kvalitné oblečenie býva obyčajne ťažšie, vlákna sú totiž hustejšie a nerozpadnú sa tak rýchlo, o tom sem hovorili včera. Dnes prejdeme z kvality na kvantitu. Až 80 percent vecí zo šatníka vraj nevyužívame. Ako nakupovať s rozumom poradí Ľubomíra Goljerová.

O móde 2 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Akciové, lacné, dve za cenu jedného - dnes je umenie oblečenie nenakupovať. Aj my nabádame na striedmosť, veď nakoniec na seba tak veľa toho nepotrebujeme. Pokračuje Ľubomíra Goljerová

O móde 3 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Tento týždeň sa venujeme nášmu oblečeniu - jeho kvalite, kvantite, aj férovým obchodom - dnes poradíme, čo s oblečením doma - ako sa oň starať, aby nám naozaj vydržalo. Slovo má Ľubomíra Goljerová.

O móde 4 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Náš seriál sme začali radami ako racionálne nakupovať, či skôr nenakupovať oblečenie - no napriek tomu skrina naozaj niekedy praská vo švíkoch. Pretriediť by sme ju mali aspoň dvakrát ročne. Čo ale potom s kôpkou s názvom "vyhodiť"? Aj to zaujímalo Ľubomíru Goljerovú.

O móde 5 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autorka: Ľubomíra Goljerová; Ilustr. foto: Pixabaz

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame