SKI servis

SKI servis

Hoci lyžovačka bude túto zimu drahšia, koncoročné pobyty sa míňajú a skipasy vypredávajú. V aktuálnom Seriáli týždňa preto poradíme, ako sa na sezónu pripraviť a zároveň nezruinovať domáci rozpočet. Slovo má Blažena Bóoczová.

SKI servis - 1 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

V aktuálnom Seriáli týždňa vás pripravíme na lyžiarsku sezónu, ktorá sa už rozbieha. Ak ste lyže či lyžiarky vybrali z pivnice trebárs po dvoch pandemických rokoch a zistili, že by potrebovali vážnejšiu opravu, Blažena Bóoczová poradí, kedy sa vám to ešte oplatí, ale tiež, čo je dôležité pri výbere lyžiarskej výbavy:

SKI servis - 2 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

V aktuálnom seriáli radíme lyžiarom pred zimnou sezónou. Ak však nepatríte medzi pravidelných návštevníkov zasnežených svahov a chýba vám výstroj, môžete si ho požičať a dokonca aj na dlhšiu dobu. Blažene Bóoczovej povedal viac Róbert Rehák, za ktorým sa vybrala do lyžiarskeho obchodu v Bratislave:

SKI servis - 3 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Asi sa zhodneme, že výbava na lyžovačku veru nie je lacná záležitosť. No ak správne nakombinujete nové kúsky s požičanými, prípadne kúpenými z druhej ruky, zimná dovolenka nemusí zruinovať váš rodinný rozpočet. Blažena Bóoczová dokonca prezradí, čo by mal mať každý lyžiarsky obchod úplne zadarmo.

SKI servis - 4 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Tento týždeň v seriáli radíme s prípravou na zimnú lyžovačku. A hoci sme sa zamerali skôr na bazárový štýl, ktorý nezruinuje rodinný rozpočet, dnes urobíme výnimku a navštívime VIP oddelenie jedného z bratislavských lyžiarskych obchodov. Blaženu Bóoczovú tam sprevádzal Róbert Rehák.

SKI servis - 5 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Foto CANVA(560).jpg

Autorka: Blažena Bóoczová; Foto: CANVA

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame