Seriálový špeciál 2022

Seriálový špeciál 2022

V seriálovom špeciáli sa tento týždeň vrátime k témam, ktorým sme sa venovali v roku 2022. A keďže v tejto rubrike vám ponúkame najmä užitočné rady, inak to nebolo ani pri téme Starostlivosť o mobily, ktorú vo februári spracovala Dáša Omastová. Špeciálnu pozornosť si napríklad zaslúži najmä batéria: Aj dnes pokračujeme v seriálovom špeciáli, čiže vraciame sa k témam, ktorým sme sa venovali v tomto roku... Pramene a podzemné vody bol názov Seriálu týždňa, ktorý sme odvysielali v máji. Blažena Bóoczová v ňom hovorila o zásobách vody, ale aj o jej znečisťovaní. Oslovila aj hydrogeológa Petra Malíka, ktorý pripomenul základné rozdelenie vody na povrchovú a podzemnú:

Starostlivosť o mobily Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Celý seriál si môžete vypočuť TU.

Aj dnes pokračujeme v seriálovom špeciáli, čiže vraciame sa k témam, ktorým sme sa venovali v tomto roku...  Pramene a podzemné vody bol názov Seriálu týždňa, ktorý sme odvysielali v máji. Blažena Bóoczová v ňom hovorila o zásobách vody, ale aj o jej znečisťovaní. Oslovila aj hydrogeológa Petra Malíka, ktorý pripomenul základné rozdelenie vody na povrchovú a podzemnú:

O zásobách vody Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Celý seriál si môžete vypočuť TU.

Opäť sa hlásime o slovo so seriálovým špeciálom. Vraciame sa v ňom k témam, ktorým sme venovali pozornosť v roku 2022. Napríklad v lete Eva Pribylincová radila, ako dať zbohom sedavému spôsobu života...

Zatočte so sedavým spôsobom života Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Celý seriál si môžete vypočuť TU.

V poslednej časti seriálového špeciálu si zaspomíname na nedávnu jeseň a dobroty, ktoré ponúka. Blažena Bóoczová sa napríklad zamerala na chutné a zdravé jesenné nápoje. S výživovým poradcov Martinom Masárom neobišli ani takzvané smoothie:

Jesenné nápoje Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Celý seriál si môžete vypočuť TU.

Redakcia publicistiky, Foto: CANVA

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame