Nová hra s Rádiom Slovensko: Auto na kľúč

Spoločnosť

Nová hra s Rádiom Slovensko: Auto na kľúč

16. 08. 2018 15:36

Chcete vyhrať auto? Počúvajte Rádio Slovensko!
Stačí mať naladené Rádio Slovensko, naozaj pozorne počúvať a pritom bezpečne jazdiť. Na 90 motoristov čaká 90 kľúčov, ale len 1 z nich odomkne novú Hondu Civic.

Hra Auto na kľúč bude prebiehať počas pracovných dní od 1. do 28. augusta 2018.
Naša motohliadka bude počas štyroch týždňov križovať cesty po celom Slovensku. Motohliadka bude pravidelne do štúdia Rádia Slovensko ohlasovať evidenčné čísla áut, ktoré práve idú pred ňou, a v živom vysielaní vyzve vodiča ohláseného automobilu, aby do piatich minút bezpečne zastavil. Ak vodič zastaví, motohliadka zastaví tiež a vodič zažije naozaj „kľúčový" okamih, pretože si bude môcť vybrať 1 z 90 kľúčov od auta. A vieme, že práve 1 z týchto 90 kľúčov je naozaj kľúčom od nového auta, ktoré vlastník kľúča vyhrá nie na deň, ani na víkend, ale navždy. Je zrejmé, že kto nepočúva v aute Rádio Slovensko, nebude počuť výzvu na zastavenie a príde tak o svoj „kľúčový" okamih.

08_Michal_BA_Bombos_Ilgova_cut.jpg


Kto sa stane majiteľom Auta na kľúč a získa ho navždy? Ten, komu sa ho svojím kľúčom podarí odomknúť. Držitelia všetkých 90 kľúčov sa o to pokúsia na veľkom finále, ktoré sa bude konať 8.septembra 2018 o 13:30 na Radvanskom jarmoku v Banskej Bystrici na námestí SNP na hlavnom pódiu.

09_tim_Radia_Slovensko_cut.jpg

Preto jazdite v auguste bezpečne s Rádiom Slovensko, zažite svoj „kľúčový" okamih a vyhrajte novú Hondu Civic.


Štatút súťaže

Živé vysielanie
??:??