Peru – amazonská džungľa, pevnosť Kuélap a vodopády Gocta

Cestovateľské kino

Peru – amazonská džungľa, pevnosť Kuélap a vodopády Gocta

17. 11. 2018 15:51

V súčasnosti existuje viacero spôsobov, ako spoznávať svet a minúť pritom, čo najmenej peňazí. Či už je to cestovanie stopom alebo ubytovanie u domácich obyvateľov cez couchsourfing. Viera Valentová a Peter Bugáň však poznajú aj ďalšiu možnosť – vyskúšali si ju najskôr počas ročného pobytu v Ázii a potom aj v Južnej Amerike, kde cestovali po 6tich krajinách. Žili tam aj vďaka istému typu  dobrovoľníckej práce – ale viac o tom porozprávali Eve Vasilovej:

Peru – amazonská džungľa, pevnosť Kuélap a vodopády Gocta I.

Ekvádor, Kolumbia, Paraguaj, Brazília, Peru a Bolívia – po týchto krajinách Južnej Ameriky cestovali vyše 10 mesiacov. Viera Valentová a Peter Bugáň nám   dnes  rozprávajú o svojich peruánskych zážitkoch a ako je známe v tejto krajine je hádam najvyhľadávanejšou turistickou atrakciou stratené mesto inkov  Machu Picchu. Naši dvaja cestovatelia sa však vybrali na úplne iné miesto – ale viac aj o ňom povedali Eve Vasilovej:

Peru – amazonská džungľa, pevnosť Kuélap a vodopády Gocta II.

Aj takéto zážitky a skúsenosti si z Peru priniesli Viera Valentová a Peter Bugáň a ak chcete miesta, o ktorých nám dnes rozprávali aj vidieť, pozrite si fotografie v galérii článku


Autorka: Eva Vasilová; Foto: Viera Valentová a Peter Bugáň

Živé vysielanie
??:??