321 slov - literárne šortky poslucháčov Rádia Slovensko

321 slov - literárne šortky poslucháčov Rádia Slovensko

Rádio Slovensko 321 slov - literárne šortky poslucháčov Rádia Slovensko

Objavte v sebe spisovateľa a vyhrajte nový laptop od Rádia Slovensko.

Hľadáme literárne talenty a objavujeme spisovateľský potenciál našich poslucháčov. Prihláste sa so svojou vlastnou poviedkou, ktorá je napísaná 321 slovami do našej jarnej súťaže.

Stačí ak nám od teraz až do 25. marca pošlete krátku poviedku na ľubovoľnú tému pozostávajúcu z 321 slov.

Desať najlepších textov, do finále vyberie odborná porota Rádia Slovensko zložená s literátov a odborníkov slova Slovenského rozhlasu. Ambasádorkou súťaže je spisovateľka Andrea Coddington.

Vybrané práce zaznejú v podaní známych hercov aj vo vysielaní Rádia Slovensko v priebehu marca (15. - 26. marca). Autori najlepších poviedok získajú poukážky na nákup kníh a absolútny víťaz súťaže získa laptop.

Absolútneho víťaza spoznáme 29.marca v Dobrom ráne, Slovensko.

321_SLOV_status.jpg

Aké sú podmienky?

Každý účastník súťaže môže poslať najviac jednu svoju vlastnú krátku poviedku v rozsahu 321 slov, ktorá doteraz nebola ešte nikde publikovaná. (Prípustný je rozdiel + - päť slov.) Téma poviedky nie je určená.

Ako na to?

Vašu poviedku nám zašlite od 22.2.2021 do 25.3.2021 prostredníctvom riadne vyplneného kontaktného formulára na konci tohto článku s uvedením vašich kontaktných údajov: meno a priezvisko, adresa, mail, telefónne číslo. Do políčka "Odpoveď" vložíte text vašej poviedky.

Štatút súťaže. (PDF, 99kB)

Pochváľte sa kreativitou slova a prispejte k rozvoju nášho jazyka.


Grafický vizuál: RTVS
Prihlášku sa nepodarilo odoslať keďže niektoré údaje ste nevyplnili správne. Prosím skontrolujte červeno vyznačené polia.

* = povinné údaje