Thajsko – zaujímavosti a cestovateľské rady zo severu kráľovstva

Thajsko – zaujímavosti a cestovateľské rady zo severu kráľovstva

Thajsko – kráľovstvo v juhovýchodnej Ázii, ktoré má takmer 70 miliónov obyvateľov. Turistov z celého sveta láka najmä svojou kultúrou, ale aj ostrovmi a plážami v južnej časti. Cestovateľka a novinárka Anka Onderková sa však vybrala na sever do mesta Chiang Mai a viac o ňom porozprávala Eve Vasilovej:

Thajsko – zaujímavosti a cestovateľské rady zo severu kráľovstva Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


09_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpeg

Galéria

03_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpg 12_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpg 02_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpg 10_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpeg 09_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpeg 16_Anna Onderkova_Chiang Rai.jpeg 14_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpg 18_Anna Onderkova_Pai.jpg 15_Anna Onderkova_Chiang Rai.jpg 07_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpg 11_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpeg 17_Anna Onderkova_Pai.jpg 13_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpg 04_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpeg 05_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpg 08_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpeg 06_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpg 01_Anna Onderkova_Chiang Mai.jpg
Autorka: Eva Vasilová, Foto: Anka Onderková

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame