Ako sa rozumne stravovať

Ako sa rozumne stravovať

I.

Počas pandémie pribrala takmer tretina svetovej populácie. Sme viac doma, nudíme sa a naše cesty vedú priamo do chladničky. Tento týždeň vám preto dáme pár tipov, ako jesť zdravšie. Ľubomíra Hulínová ale začína nezmyselnými diétami.

Ako sa rozumne stravovať 1 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

II.

Včera sme hovorili o tom, prečo diéty a detoxy nefungujú dlhodobo, dnes vám opíšeme efektívnejší spôsob ako upraviť stravu. Ale najskôr sme hľadali inšpiráciu v uliciach.

Ako sa rozumne stravovať 2a Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.Ak chcete zistiť, či je vaša strava vyhovujúca - jeden tip ponúkol Ľubomíre Hulínovej biológ Viktor Bielik.

Ako sa rozumne stravovať 2b Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

III.

Tento týždeň hovoríme o tom, ako sa stravovať zdravšie. Prebrali sme detoxy a aj to, čo si dať na tanier. Dnes Ľubomíra Hulínová nazrie do vašej kuchyne. Na čom pripravujete mäso a ako dochucujete šaláty? 

Ako sa rozumne stravovať 3 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

IV.

Čo ste dnes už zjedli? Ak sa chcete pozrieť na svoj jedálniček, napíšte si zoznam a hneď vidíte, čo by tam nemuselo byť. Aj naši poslucháči niektoré veci vylúčili. 

Ako sa rozumne stravovať 3a Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Mali by byť niektoré nezdravé jedlá zakázané? Pýtala sa Ľubomíra Hulínová.

Ako sa rozumne stravovať 3b Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

V.

Aby naše telo dobre fungovalo, musí dostávať dobrú stravu. Lenže nejde len o jej zloženie - ale aj o frekvenciu stravovania a veľkosť porcií. Poslucháč Jakub 16 hodín počas dňa neje:

Ako sa rozumne stravovať 5a Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.Čo hovoria na takúto metódu stravovania odborníci? Slovo má Ľubomíra Hulínová. 

Ako sa rozumne stravovať 5b Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autorka: Ľubomíra Hulínová; Foto: PIXABAY/Tumisu

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame