Parlamentné voľby 2023
Parlamentné voľby 2023

Nový školský rok vo svete

Nový školský rok vo svete

Nový školský rok so sprísnenými opatreniami sa začal nielen na našich školách, ale aj inde vo svete. Dnes sa spolu s Ľubomírou Hulínovou spojíme so slovenskými učiteľmi v zahraničí. Vyučujú v školách i komunitných centrách združených v Medzinárodnom inštitúte a asociácii slovenských vzdelávacích centier. Dnes ideme do Nemecka a Chorvátska.

Nový školský rok vo svete 1 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Pokračujeme v seriáli o vyučovaní a našich učiteľoch v zahraničí. Lenka Dzobová sa tentoraz pozrie do Francúzska a do Veľkej Británie.

Nový školský rok vo svete 2 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Nový školský rok so sprísnenými opatreniami sa začal nielen na našich školách, ale aj inde vo svete...Dnes sa spolu s Ľubomírou Hulínovou spojíme so slovenskými učiteľmi v zahraničí. Vyučujú v školách i komunitných centrách združených v Medzinárodnom inštitúte a asociácii slovenských vzdelávacích centier. Dnes ideme do Poľska a Kanady.

Nový školský rok vo svete 3 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Nový "covidový" školský rok sa začal nielen u nás, ale na celom svete a tak cestujeme a porovnávame. Našimi sprievodcami sú slovenskí učitelia, s ktorými sa spojila Lenka Dzobová. Dnes ideme do Spojených štátov a na Island.

Nový školský rok vo svete 4 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Nový školský rok so sprísnenými opatreniami sa začal nielen na našich školách, ale aj inde vo svete. Preto sa spájame so slovenskými učiteľmi v zahraničí. Vyučujú v školách i komunitných centrách združených v Medzinárodnom inštitúte a asociácii slovenských vzdelávacích centier. Marianna Kovácsová sa dnes pozrie na trochu exotický Kuvajt a ťažko skúšané Taliansko.

Nový školský rok vo svete 5 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autorka: Ľubomíra Hulínová; Foto: PIXABAY/sasint

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame