FUTBAL: Naši sa s EUROM rozlúčili v osemfinále (aktualizované)

Aktualizované / 01.07.2024 - 14:13:  Iba niekoľko sekúnd delilo našich futbalistov od historického postupu do štvrťfinále. Napokon sa po góloch v úplnom závere riadneho hracieho času a úvode predĺženia museli v osemfinále skloniť pred Anglickom, ktoré uspelo 2:1. Pre našich sa teda šampionát skončil, ale domov cestujú so vztýčenou hlavou a hrdí na svoje výkony. Z Nemecka pokračuje Samuel Prekop.

Naši futbalisti sa s EUROM rozlúčili v osemfinále (14:13) Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

01.07.2024 - 09:51: Našim futbalistom ušiel o vlások historický postup do štvrťfinále. Vo včerajšom osemfinálovom zápase podľahli Anglicku 1:2 po predĺžení a napriek tomu, že nad veľkým Albionom dlho viedli si museli baliť kufre. Po Eure, na ktorom zdolali Belgicko a dlho viedli nad Anglickom, majú Slováci vztýčenú hlavu. S krídelníkom Lukášom Haraslínom sa rozprával Samuel Prekop.

Naši futbalisti sa s EUROM rozlúčili v osemfinále Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

01.07.2024 - 08:09: Krutý koniec pre slovenských futbalistov. Náš národný tím sa lúči s európskym šampionátom po prehre 1:2 s Anglickom, hoci o víťazstvo sme prišli v predposlednej minúte nadstaveného času. V štúdiu je už Martin Balážik, pekné ráno.

01.07.2024 - 05:40: Naši futbalisti sa s EUROM rozlúčili v osemfinále. V Gelsenkirchene včera nestačili na favorizované Anglicko a podľahli mu 1:2 až po predĺžení. Tretí gól na šampionáte strelil krídelník Ivan Schranz, s ktorým sa po zápase porozprával Martin Kaigl.